• ul. Erazma Ciołka 13 lok. 402
  • p. IV
  • 01-445 Warszawa
  • +48 881-303-215

O kancelarii

Kancelaria Insolens posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw cywilnych, w tym spraw z zakresu spółek handlowych i prawa pracy, jak i doświadczenie w sprawach z zakresu prawa administracyjnego. W ostatnich latach radca prawny Katarzyna Księżniak-Kosmala prowadziła kilkaset spraw o roszczenia odszkodowawcze w związku z wypadkami komunikacyjnymi, nabywając w tym zakresie duże doświadczenie zawodowe.

Radca prawny Katarzyna Księżniak-Kosmala w latach 2003- 2004 współpracowała z kancelariami prawnymi w Lublinie, od 2005 r. współpracuje z kancelariami prawnymi na rynku warszawskim. Od 2006 r. współpracuje z miesięcznikami „Murator” i „M jak mieszkanie” publikując w nich artykuły zawierające porady prawne dotyczące nieruchomości, procesu budowlanego a także spraw okołomieszkaniowych. Do niektórych z nich można zajrzeć tutaj:

http://muratordom.pl/budowa/fundamenty/gdy-w-trakcie-robot-budowlanych-lub-ziemnych-wykopiesz-w-ziemi,14_10079.html

http://muratordom.pl/prawo/formalnosci-budowlane/kupno-domu-na-spolke,132_7461.html

http://muratordom.pl/prawo/formalnosci-budowlane/prawo-odkupu,132_11011.html

http://www.mjakmama24.pl/rodzice/dom/porzadki-w-domu-i-w-garazu,171_805.html

Jej komentarze prawne można znaleźć również w innych mediach, między innymi w Dzienniku Gazeta Prawna.

W latach 2005 – 2006 radca prawny Katarzyna Księżniak-Kosmala była słuchaczką studiów podyplomowych z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego na WPiA UW, co znacząco poszerzyło jej wiedzę z zakresu nieruchomości.

Radca prawny Katarzyna Księżniak-Kosmala jest ekspertem na forum „Prawo pracy i podatki” portalu Gazeta.pl.

Radca prawny Katarzyna Księżniak-Kosmala ciągle się dokształca, wciąż rozwija i aktualizuje swoją wiedzę uczestnicząc w różnych szkoleniach, warsztatach i wykładach, tak, aby móc należycie spełnić oczekiwania swoich Klientów, świadcząc im usługi prawne najwyższej jakości, uwzględniające bieżący stan prawny.

W codziennej działalności Kancelarię wspiera specjalistyczny System Informacji Prawnej LEX.

Kancelaria posiada obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej Radców Prawnych na sumę 100 000,00 Euro oraz dodatkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej na sumę 250 000,00 Euro.

Kancelaria współpracuje z adwokatami, radcami prawnymi oraz prawnikami w Lublinie, Puławach i w Warszawie, zapewniając obsługę prawną swoim Klientom w tych miejscowościach oraz w ich okolicy.

Wspieramy również stronę szybkich porad prawnych szybkaporadaprawna.pl

Warszawa ul. Erazma Ciołka 13 lok. 402

bliska Wola, z dobrym dojazdem samochodem oraz komunikacją miejską.

Zobacz na mapie

Pomagamy
Firmom i osobom fizycznym

w sprawach cywilnych (w tym z zakresu prawa pracy), gospodarczych, handlowych i administracyjnych.

Nasz Cel

sprawne, solidne i skuteczne poprowadzenie powierzonej przez Państwa sprawy – również przed sądami, urzędami i przed organami administracji publicznej
Skontaktuj się z nami